ds-COR yra itin stipri valymo ir riebalų šalinimo priemonė, tinkanti naudoti tiek su įprastu plienu, tiek su Corten plienu, kuris yra pagamintas šalto valcavimo būdu. Labai rekomenduojama naudoti šį produktą, nes jis paruošia Corten plieno paviršių lygiai ir homogeniškai oksidacijai. Nors šalto valcavimo plieno paviršius gali atrodyti ir pakankamai švarus, iš tikrųjų ant jo paviršiaus esantys riebalai dažnai būna užteršti nešvarumais, o tai, savo ruožtu, gali užkirsti kelią aktyvatoriaus (act Cor) prasiskverbimui, gražiam ir tolygiam patinos pasidengimui.

ds-COR yra vandens pagrindu pagamintas šarmas, nedegus ir bekvapis. Patogiausia naudoti purškiant skystį tiesiai ant plieno lakšto paviršiaus. Nereikia paviršiaus iš anksto valyti kitomis priemonėmis. Atkreipkite dėmesį, kad NEREIKIA produkto suplakti prieš naudojimą, nes dėl to susidarys putos, kurios gali palikti ant paviršiaus dėmes. O po oksidacijos aktyvatoriaus panaudojimo yra tikimybė, kad jos liks matomos.

Labai svarbu: išvalius plieną ds-COR, būtina visiškai pašalinti likusį skystį. To nepadarius, gali atsirasti atplaišos, kurios nesioksiduos, nes ds-COR reaguoja, kai liečiasi su oksido aktyvatoriu (act-COR). Norėdami išsamiau suprasti, kaip naudoti produktą ir laikytis atitinkamų saugos taisyklių, rekomenduojame perskaityti techninę kortelę ir darbo instrukciją (prisegta PDF formate parsisiuntimui).

Iškilus papildomiems klausimams, susisiekite nurodytu telefonu ir mielai Jus pakonsultuosime.

Talpa: 1 L

Kaina: 7 Eur su PVM

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą