Pasaulyje vis labiau populiarėjant Corten plienui ir atrandant dar platesnes jo panaudojimo galimybes, dizaineriai pamėgo rūdintą plieną siūlyti vidaus apdailai (sienos, durys, lubos, kolonos, kt.), baldams, ar mažiems interjero akcentams gaminti.

Tačiau neretai rūdintas plienas neišvysta dienos šviesos, nes klientai dažniausiai nori išvengti šaltų metalo gaminių ir konstrukcijų interjere. Arba remonto darbai jau būna atlikti ir norima tiesiog suteikti tam tikroms erdvėms išskirtinumo, atnaujinti baldus, kt.

Kyla klausimas, kaip tai išspręsti? Kokiomis priemonėmis išgauti tokią spalvą, efektą, raštus?

Mes siūlome unikalią priemonę – dažus Corten pagrindu (t.y. turi sudėtyje Corten metalo priemaišų).

Tereikia bet kokio švaraus paviršiaus, teisingai nuvalyto ir nugruntuoto (atsižvelgiant į dažomo paviršiaus tipą – medis, plastikas, betonas, gipskartonis, kt.) ir galima dengti b-COR dažus. Gerai išdžiūvus dažams,  paviršius įgauna tokias pat savybes kaip Corten plienas, todėl tolimesniam apdirbimui (norint sukelti oksidaciją) reikia naudoti Corten aktyvatorių act-COR (pagal gamintojo rekomendacijas, kurias rasite čia).

Kokias tekstūras išgausite, jau priklausys nuo act-COR panaudojimo, darbo priemonių (purkštuvas, volelis, teptukas, kempinė, kt.) ir Jūsų norų (vientisa spalva, dėmėtas, nubėgęs paviršius ir kt.).

Talpa: 1 L

Kaina: 72 Eur su PVM

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą