bz-COR Nature mat yra kokybiškas lakas, skirtas paskutiniam Corten plieno apdirbimui ir gaminio naudojimui vidaus patalpose. Jis yra naudojamas po rūdijimo proceso sustabdymo ir užfiksavimo.

Šis lakas yra matinis ir užteptas sudarys apsauginį sluoksnį, kuris neleis gaminiui teptis ir sulygins visą paviršių (tinka naudoti ant įvairių baldų, sienų, lubų, dekoracijų ir daugelio kitų paviršių).

Lengvas naudojimas ir greitas džiūvimo procesas

Viena svarbiausių bz-COR Nature mat lako savybių, tai itin greitas džiūvimo procesas. Labai svarbu, kad sustabdžius rūdijimą, būtų leidžiama metalui gerai išdžiūti (palaukiama 24 val), o lako panaudojimo metu nebūtų aplinkoje daug drėgmės.

Jei norima gaminiui suteikti dar daugiau apsaugos ir kietumo (pavyzdžiui lakuoti paviršius lauko sąlygoms, reikėtų rinktis papildomus lakus).

PATARIMAS: Prašome atidžiai perskaityti techninį aprašymą prieš pradedant naudotis produktu. Netinkamas šio produkto panaudojimas gali sukelti nenumatytų padarinių.

Talpa: 1 L

Kaina: 42 Eur su PVM

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą