Kaip ir skystas act-Cor rūdžių aktyvatorius, taip ir ši gelio pagrindo priemonė yra skirta metalo ir Corten plieno paviršių rūdinimui. Gelis yra žalios spalvos ir gan tirštos tekstūros, todėl paviršiaus padengimas tampa lengviau valdomas/kontroliuojamas. Šį produktą labai rekomenduojama naudoti vertikalių paviršių padengimui – luboms, sienoms, statiems paviršiams ir apskritai sunkiai pasiekiamoms vietoms (nes užteptas gelis nenubėga ir išlieka vientisas toje vietoje, kur norima išgauti rūdžių efektą).

Šis produktas taip pat gali būti naudojamas siekiant „perrūdinti“ gaminius ir sukuriant tekstūras ant paviršiaus. Dengiant papildomus sluoksnius jie lipdosi vienas ant kito, todėl gaminiui reikalingas ilgesnis nei įprasta džiūvimo laikas. Gelis gali būti tepamas mentele, voleliu arba teptuku (pagal pasirinkimą), taip išgaunant didesnį rūdžių kūrimo efektą. Tokiu būdu nesudėtingai sukuriamos unikalios apdailos ir raštai. Šio gelio pagalba galima per-rūdinti paviršius, kurie jau buvo surūdiję anksčiau, suteikiant jiems šviesesnį toną. Naudojant act – Cor gelį galima pasiekti norimos, oranžinės spalvos (pirminės oksidacijos spalvos), kurią paprastai itin sunku išgauti dėl tokių faktorių kaip: drėgmė, nepašalintas šlakas, lakšto storis ir t.t; net ir panaudojus skystą act-Cor aktyvatorių.

Dar viena šio produkto savybių yra ta, kad paviršiuje susidaro kur kas mažiau teplus rūdžių sluoksnis, negu ant paviršių, kurie buvo paveikti purškiamu act-Cor skysčiu. Net ir tuomet, kai gelis yra paliekamas neužfiksuotas bp- Cor priemone – gaminys bus mažiau teplus.

LABAI SVARBU: Šios priemonės laikymo ir naudojimo temperatūra yra 10-25C. Peržengus šių temperatūrų ribas produktas gali tapti skystos būsenos. Prašome nuosekliai perskaityti produkto techninį aprašymą, kad įsitikintumėte, kaip tiksliai ir saugiai jį naudoti.

Kaina: 31 Eur su PVM (talpa 0.5 L)

Išeiga ~ 7 m2 

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą