DX COR – tai chenimis produktas, skirtas pilnai pašalinti kietąjį šlaką (mill scale) nuo karštai valcuotų metalo paviršių. Šis produktas yra visiška alternatyva abrazyviniam metalo apdirbimui (smėliavimui, šratavimui ar kitam sudėtingam procesui).

d-x COR parduodamas skystu pavidalu ir sąlytyje su metalo paviršiumi veikia kaip šlako tirpiklis ir šalintojas.

Dirbant su Corten plienu būtina jį pažinti ir žinoti, kad visi lakštai iki 2 mm yra šalto valcavimo (Corten A) ir neturi paviršiuje susidariusio kietojo šlako, o lakštai nuo 3 mm storio yra karšto valcavimo (Corten B) ir turi šlaką, kurį būtina pašalinti norint, kad kad Corten plienas tolygiai oksiduotūsi ir išskirtų patiną (sodrią oranžinę spalvą).

Šis paviršinis šlakas yra tikras galvos skausmas visiems Corten gaminių gamintojams. Jis  yra melsvai juodos spalvos ir paprastai būna ne storesnis nei 1 mm. Šlako sluoksnis susidaro gamykloje karštai valcuojant ir auštant pačiam metalui, jis ypatingai tvirtai sukimba su metalu ir kažkuriam laikotarpiui apsaugo nuo korozijos.

Dirbant su Corten plienu susiduriama su problema, kad visi galutiniai vartotojai nori šio plieno gaminių be apsauginio sluoksnio, kad jis galėtų oksiduotis ir išskirtų taip geidžiamą sodriai oranžinę spalvą, būtų lygus, be apnašų  ir homogeniškas.

Jei šio kieto sluoksnio nepašalinti, tada Corten plienas, stovėdamas lauko sąlygomis oksiduojasi labai lėtai, patina išsiskiria stichiškai skirtingose vietose (prasimušdama pro šlako sluoksnį), spalva būna tamsi ir visas gaminys atrodo purvinas (nes lieka daug atsišerpėjusių šlako dėmių). Pilnai oksiduotis visam gaminiui lauko sąlygomis užtrunka daug mėnesių ir vistiek gaminys neatrodys taip gražiai, kaip jį teisingai apdirbus pradinėje stadijoje.

Šiai dienai rinkoje plačiausiai paplitęs šlako šalinimo būdas yra abrazyvinis apdirbimas (smėliavimas, šratavimas, šlifavimas ir kt.). Šie sprendimai yra brangūs, nepatogus pats procesas, neefektyvūs ir dažnai pažeidžia, sulanksto ar kitaip sugadina patį gaminį.

Todėl LineaCor sukurtas d-x COR šlako tirpiklis, daugelis suprantančių gamintojų sutiks, yra gan revoliucinė naujovė. Šis produktas  leidžia apdirbti ir paruošti Corten plieną galutiniam naudojimui nepatiriant didelių finansinių ir žmogiškųjų išteklių sąnaudų. Be abejo, šį tirpiklį laisvai gali naudoti ir galutinis vartotojas, kai įsigyja Corten gaminį iš nepatyrusių gamintojų ir nori, kad Corten gaminys būtų nepriekaištingai lygus ir be gamyklinių apnašų.

Dirbant su d-x COR produktu būtina atidžiai įsigilintii į darbo proceso ir saugumo reikalavimus, perskaityti visas instrukcijas ir rekomendacijas

Techninė kortelė ir darbo instrukcija prisegta PDF formate parsisiuntimui.

Iškilus papildomiems klausimams, susisiekite nurodytu telefonu ir mielai Jus pakonsultuosime.

Talpa: 1 L

Kaina: 37 Eur su PVM

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą