Šis poliuretano lakas susideda iš dviejų komponentų santykiu 10:1; tai permatomas vidutinio klampumo/tąsumo lakas, kurio džiūvimo laikas tarp sluoksnių yra labai trumpas. Šis produktas sudaro itin tvirtą sluoksnį Corten plieno paviršiams, kurie yra laikomi lauko sąlygomis. Puikiai laikosi dengiamas ant bz-Cor lako, palikdamas glotnų/tolygų aksominį paviršių.

LABAI SVARBU: Prašome perskaityti produkto Techninės specifikacijos ir  saugaus naudojimo instrukciją, kad užtikrintumėte tinkamą panaudojimą ir suprastumėte, kaip produktas turi būti naudojamas, o norimas rezultatas būtų pasiektas remiantis saugumo ir aplinkos apsaugos standartais.

Prašome įsitikinti, kad bz-COR POLYURETHANE SAT-EX lakas yra naudojamas CORTEN plienui, kuris yra šalto valcavimo, arba karšto valcavimo CORTEN plienui, nuo kurio smėliavimo būdu buvo pašalintas šlakas.

Prieš naudojant bet kurį laką – būtina sustabdyti oksidaciją naudojant bp-Cor fiksatorių, paliekant paviršių išdžiūti mažiausiai 48 valandoms. Priklausomai nuo lako rūšies, pirma reikia panaudoti bz-Cor laką, kuris veikia kaip plėvelė tarp paviršiaus (oksidacija+fiksacija) ir pasirinkto lako. Šiuo atveju – visada pirmiausia naudokite bz-COR laką, tuomet bz-COR POLYURETHANE SAT-EX. 

Talpa: 1 L

Kaina: 53 Eur su PVM

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą