Pristatome naujas galimybes perforuotų fasadų srityje – įvairių vaizdų perforaciją. Tai unikalus būdas suteikti pastato fasadui dar daugiau išksirtinumo ir unikalumo. Šiuo metu pasaulyje tai labai populiarus sprendimas irengiant fasadus ar kitas stilingas erdves, tad labai džiaugiamės ir mes, galėdami tai pasiūlyti Lietuvos rinkai.

Tokiam fasado apdailos sprendimui labai tinka Corten plienas, nes tai atsparus atmosferos veiksniams konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerudyjančiam plienu. Dėl savo kintančios, sodrios oranžinės spalvos atrodo labai išksirtinai ir stilingai. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos, t.y. paviršius nuolat drėksta ir džiūsta. Tada šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant plienas gali rudyti, o rudys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su perforuotais Corten lakštais, dažniausiai naudojame 1 mm – 2 mm plieną. Kiekvienu atveju plieno storis parenkame individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą