Pristatome naujas galimybes perforuotų fasadų srityje – įvairių vaizdų perforaciją. Tai unikalus būdas suteikti pastato fasadui dar daugiau išskirtinumo ir unikalumo. Šiuo metu pasaulyje tai labai populiarus sprendimas įrengiant fasadus ar kitas stilingas erdves, tad labai džiaugiamės galėdami tai pasiūlyti Lietuvos rinkai.

Tokiam fasado apdailos sprendimui labai tinka Corten plienas, nes tai atmosferos veiksniams atsparus konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerūdijančiam. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos. Paviršiui nuolat drėkstant ir džiūstant, šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant, plienas gali rūdyti, o rūdys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su perforuotais Corten lakštais, dažniausiai naudojame 1 mm–2 mm plieną. Kiekvienu atveju plieno storį parenkame individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį, mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti Jūsų drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą