Pristatome visišką naujovę Corten plieno medžiagų rinkoje: dabar mes galime Jums pasiūlyti įvairaus diametro  ir išmatavimų Corten plieno vamzdžius, kuriuos, sudėtingų procesų pagalba, gaminame patys.

Kadangi iki šiol visoje rinkoje buvo galima įsigyti tik lakštinį Corten plieną, todėl vamzdžiai ypatingai atriša rankas Corten plieno panaudojimo srityse: architektūroje, interjere, landšafto dizaine, įvairių vidaus ir lauko gaminių gamyboje ir kt. Corten plieno vamzdžius gaminame pagal individualius užsakymus (stačiakampius 20×80, 20×100, 40×80, 40×100 mm; kvadratinius 50×50, 60×60, 80×80, 100×100, 120×120 mm), jei nerandate Jums tinkančio, mes pasirengę apsvarstyti  ir prisitaikyti prie jūsų projekto.

Naujoviškiems fasdams su vamzdžiais įrengti labai tinka Corten plienas, nes tai atsparus atmosferos veiksniams konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerudyjančiam plienu. Dėl savo kintančios, sodrios oranžinės spalvos atrodo labai išksirtinai ir stilingai. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos, t.y. paviršius nuolat drėksta ir džiūsta. Tada šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant plienas gali rudyti, o rudys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su Corten plieno vamzdžiais, dažniausiai naudojame 1 mm – 1,5 mm plieną. Kiekvienu atveju plieno storis parenkame individualiai, priklausomai nuo vamzdžių dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą