Šiuo metu labai populiaru naudoti įvairias metalų perforacijas irengiant stilingus fasadus – galimybė rinktis iš plataus skylučių dydžių ir formų asortimento. Architektai su šia medžiaga itin lanksčiai improvizuoja ir suteikia pastatams unikalius charakterius. Perforuotus lakštus taip pat galima pritaikyti tvoroms, turėklams ar vidaus patalpų dekoracijoms.

Tokiam fasado apdailos sprendimui labai tinka Corten plienas, nes tai atsparus atmosferos veiksniams konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerudyjančiam plienu. Dėl savo kintančios, sodrios oranžinės spalvos atrodo labai išksirtinai ir stilingai. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos, t.y. paviršius nuolat drėksta ir džiūsta. Tada šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant plienas gali rudyti, o rudys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su perforuotais Corten lakštais, dažniausiai naudojame 1 mm – 2 mm plieną. Kiekvienu atveju plieno storis parenkame individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą