Ieškantiems išskirtinių sprendimų fasado apdailos medžiagose – pristatome itin modernų, urbanistinį  ir ekscentrišką pastato fasado apdailos būdą.

Pastaruoju metu tai itin architektų pamėgtas sprendimas, kai panaudojamas karšto valcavimo Corten plienas, kuris ant fasado dedamas neapdirbtas (su šlaku). Taip siekiama išgauti kuo daugiau natūralumo ir leidžiama metalui elgtis visiškai nenuspėjamai. Veikiamas gamtos sąlygų metalas po truputį keičia spalvą, tačiau tai vyksta nehomogeniškai ir kiekvienu atveju individualiai. Todėl visi architektūriniai objektai išlieka saviti ir išskirtiniai.

Tokiam fasado apdailos sprendimui labai tinka Corten plienas, nes tai atmosferos veiksniams atsparus konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerūdijančiam. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos. Paviršiui nuolat drėkstant ir džiūstant, šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant, plienas gali rūdyti, o rūdys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su karšto valcavimo Corten lakštais, dažniausiai naudojame nuo 3 mm storio plieną. Kiekvienu atveju plieno storį parenkame individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį, mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti Jūsų drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą