Ieškantiems išskirtinių sprendimų fasado apdailos medžiagose, pristatome itin modernų , urbanistinį  ir ekscentrišką būdą irengiant pastato fasadą.

Pastaruoju metu tai itin architektų pamėgtas sprendimas, kai panaudojamas karšto valcavimo Corten plienas, kuris dedamas ant fasado neapdirbtas (su šlaku). Tap siekiama išgauti kuo daugiau natūralumo ir leidžiama metalui elgtis visiškai nenuspėjamai. Veikiamas gamtos sąlygų metalas po truputi keičia spalvą, tačiau tai vyksta nehomogeniškai ir kiekvienu atveju individualiai, taip visi architektūriniai objektai išlieka saviti ir išskirtiniai.

Tokiam fasado apdailos sprendimui labai tinka Corten plienas, nes tai atsparus atmosferos veiksniams konstrukcinis plienas, kuris savo savybėmis nenusileidžia nerudyjančiam plienu. Šį plieną galima be jokios apsaugos naudoti atvirame ore, kur plieno paviršių nuolat veikia besikeičiančios oro sąlygos, t.y. paviršius nuolat drėksta ir džiūsta. Tada šio plieno paviršiuje susidaro apsauginis patinos sluoksnis. Paprastai kalbant plienas gali rudyti, o rudys tampa jo apsaugine danga.

Įrengiant fasadus su karšto valcavimo Corten lakštais, dažniausiai naudojame nuo 3 mm storio plieną. Kiekvienu atveju plieno storis parenkame individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti drąsiausias svajones.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą