Corten plieno fasado  apdaila – puikus būdas sukurti harmoningą, išskirtinį ir modernų fasadą, kuris  puikiai derės tiek urbanistinėje – miesto, tiek užmiesčio aplinkoje. Pasitelkus įvairiausias Corten plieno apdailos formas (vertikalias arba horizontalias) sukuriami vizualiai įdomūs paviršiai bei fasado akcentai. Paslėpti arba matomi tvirtinimo elementai, atsižvelgiant į apdailos plokštės modelį (lamelė, kasetė) suteiks  paviršiui papildomo žavesio. Mūsų gaminamos Corten plieno apdailos sistemos yra lengvai ir greitai sumontuojamos, montavimui naudojami Corten spalvos savisriegiai.

Fasado apdailos plokščių gamybai dažniausiai naudojame 1 mm – 1,5 mm storio plieną. Kiekvienu atveju plieno storis parenkamas individualiai, priklausomai nuo pačių lakštų dydžių ir pasirinkto tvirtinimo būdo.

Pasitelkdami savo ilgametę patirtį mielai bendradarbiausime su Jūsų architektu, patarsime ir rasime geriausius sprendimus, kaip įgyvendinti drąsiausias svajones.

Corten plienas – ne tik moderni, bet ir atmosferos sąlygoms itin atspari medžiaga. Geresnį plieno atsparumą agresyviai aplinkai užtikrina oksido sluoksnis, t. y. patina, kuri susidaro plieno paviršiuje veikiant natūralioms aplinkos sąlygoms. Subtilios rudos spalvos patina padengtas metalo paviršius gerokai skiriasi nuo dažytų ar kitų paviršių savo praktiškumu (nereikalauja valymo, perdažymo ir pan.), bei atsparumu korozijai.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą