Gaminame daugiafunkcinius tvoros stulpus – konsoles. Tai unikalus įrenginys ir visiška naujovė Lietuvoje.

Sutikite, norint protingai ir estetiškai teritorijos prieigose sutalpinti visus būtinus daiktus (pašto dėžutę, pasikalbėjimo įrenginius, įeigos kontrolę, adresą ir kt.) tenka smarkiai pasukti galvą ir dažnai atliktas rezultatas netenkina dėl išdarkytos aplinkos. Visa paminėta įranga dažniausiai būna prisukta ir sukabinta atsitiktinėse vietose, styro laidai, stulpuose prigręžiota skylių ir t.t.

Norint išvengti paminėtų nesusipratimų, siūlome rinktis mūsų gaminamą išmanųjį tvoros stulpą, kuriame pasirinktinai galite susikomplektuoti norimą įrangą:

  • pašto dėžutę;
  • namo adresą ar kitą užrašą;
  • pasikalbėjimo įrenginį (video arba audio domofono komplektas);
  • įeigos kontrolę (atrakinimą surenkamu kodu arba magnetu);
  • vartelių elektromagnetinę sklendę;
  • integruotą apšvietimą.

Konsolės gaminamos dviems tvirtinimo tipams: 1. Pritaikytos ankeravimui į kietą pagrindą; 2. Pritaikytos betonavimui į žemės gruntą;

Konsolių medžiagiškumas ir padengimo būdai: *Corten plienas, *Nerūdijantis plienas, *Cinkuota arba *Cinkuota plius padengta milteliniais dažais norima spalva.

Netinka šis produktas? Visą Cor-ten® plieno tvorų asortimentą galite rasti prekių puslapyje metalinės tvoros.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą