Tvora Nr. 10 susideda iš atskirų skirtingų plokštuminių detalių. Jos pagal brėžinį išpjaunamos lazerio pagalba ir standumui suteikti, preso pagalba, užlenkiami 20 mm kraštai. Tai tvirta ir architektūriškai stilinga tvora. Atskiri tvoros elementai yra surišami tarpusavyje plieno juosta apatinėje dalyje, tai ypatingai palengvina tvoros montavimo darbus. Surišti tvoros lakštai įbetonuojami į betoninį pamatą, taip tvoros elementai vizualiai atrodo nesusiję, bet pati tvora vientisa.

Techninė informacija: pagaminta iš Corten B plieno, metalo storis 3 mm, detalių išmatavimai nuo 50 iki 250 mm skirtingose vietose, kantelio užlenkimas 20 mm, tvoros aukščiai įvairūs, visi suvirinimo darbai atliekami specialia Cor-ten plieno viela.

Pasirenkant šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Atliekame tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.

Netinka šis tvoros modelis? Visą Cor-ten® plieno tvorų asortimentą galite rasti prekių puslapyje metalinės tvoros.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą