Ši tvora susideda iš atskirų Corten plieno juostų, kurios preso pagalba yra sulenkiamos keturiuose taškuose, taip stulpelis išlieka itin stabilus ir tvirtas. Tai labai graži ir prabangi tvora. Sulenktos juostos yra virinamos prie apatinio sustiprinimo kas 100 mm ir pasuktos 45 laipsnių kampu. Taip susidaro tvirta, tanki ir mažai permatoma tvoros siena. Tvoros montavimas gali būti betonuojant į pamatą arba ankeruojant į kietą pagrindą.

Techninė informacija: pagaminta iš Corten B plieno, metalo storis 3 mm, detalių išmatavimai prieš lenkiant 3×160 mm, kantelio užlenkimas 20+10 mm, tvors aukščiai įvairūs, visi suvirinimo darbai atliekami specialia Cor-ten plieno viela.

Pasirenkant šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Atliekame tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą