Ši tvora yra viena populiariausių mūsų Corten plieno tvorų asortimente. Ji žavi savo išvaizda ir priderinamumu prie šiuolaikinių statinių. Tai tvirtos plieno juostos, kurios presu sulenkiamos skirtingais kampais ir montuojant taip pat sudėliojamos skirtingais tarpeliais ir pasukimais. Gaminant šią tvorą, visas juostas sutvirtiname tarpusavyje apatinėje dalyje ir padarome skydais, tokiu atveju patogu montuoti įbetonuojant į tvoros pamatą arba tiesiog ankeruojant skydus į kietą pagrindą. Taip išvengiama papildomų stulpelių ir nereikalingų detalių, tvora atrodo vientisa.

Techninė informacija: pagaminta iš Corten B plieno, metalo storis 3 mm, detalės pjautos lazeriu pagal brėžinį, juostų pločiai prieš lenkimą 120, 164 ir 182 mm visi suvirinimo darbai atliekami specialia Cor-ten plieno viela.

Pasirenkant šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Atliekame tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.

Netinka šis tvoros modelis? Visą Cor-ten® plieno tvorų asortimentą galite rasti prekių puslapyje metalinės tvoros.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą