Kvadratinė, Corten plieno šviestuvo atrama – LUMA. Klasikinės formos atramą nesunkiai pritaikysite pagal individualius poreikius. Atramos pasižymi ilgaamžiškumu, bei greitu montavimu. Galima pritaikyti daugelyje vietų, įskaitant automobilių stovėjimo aikšteles, miestų ir rajonų kelius, prekybinius, bei pėsčiųjų takus, parkus, skverus. Kurkite jaukesnio miesto įvaizdį kartu su Corten plieno šviestuvų atramomis.

Šviestuvo metalinio korpuso išmatavimai: 120×120 mm.

Atrama komplektuojama su gembe. Ant standartinio gembės (D60 mm) skersmens vamzdžio yra montuojama pasirinkta LED šviestuvo galva. Rinkoje LED šviestuvo galvų gamintojų ir modelių asortimentas itin didelis, tad lengvai išsirinksite sau patinkantį.

Galimi aukščiai: 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm ar individualus aukščio pritaikymas Jūsų objektui.

Patogiam atramų montavimui yra naudojami specialūs išlieti betoniniai pamatai, su tvirtinimo varžtais, kurie įsistato į gruntą ir prie jų prisisuka šviestuvo atrama. Pamatai komplektuojami papildomai:

  • Pamatas Rosa B-60 – atramos svoris iki 85kg
  • Pamatas Rosa B-70 – atramos svoris iki 125kg

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą