Vizualiai masyvi, kūgio formos Corten plieno atrama – EMIA. Tai sistema, skirta teritorijų apšvietimui gerinti. Gatvės apšvietimas tiesiogiai įtakoja transporto eismą ir gyventojų saugumą, bei komfortą tamsiu paros metu. Corten plieno atramos ne tik atlieka funkciją, bet ir atrodo moderniai, stilingai. Galima pritaikyti automobilių aikštelėse, apšviečiant šalutinius ir pagrindinius kelius, gyvenamąsias zonas, bei viešąsias vietas. Kurkite jaukesnio miesto ir kvartalų įvaizdį kartu su Corten plieno šviestuvų atramomis.

Šviestuvo korpuso išmatavimai: Apatinėje 200×200 mm, viršutinėje dalyje – 100×100 mm.

Atrama komplektuojama su gembe. Ant standartinio gembės (D60 mm) skersmens vamzdžio yra montuojama pasirinkta LED šviestuvo galva. Rinkoje LED šviestuvo galvų gamintojų ir modelių asortimentas itin didelis, tad lengvai išsirinksite sau patinkantį.

Galimi aukščiai: 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm ar individualus aukščio pritaikymas Jūsų objektui.

Patogiam atramų montavimui yra naudojami specialūs išlieti betoniniai pamatai, su tvirtinimo varžtais, kurie įsistato į gruntą ir prie jų prisisuka šviestuvo atrama. Pamatai komplektuojami papildomai:

  • Pamatas Rosa B-60 – atramos svoris iki 85kg
  • Pamatas Rosa B-70 – atramos svoris iki 125kg

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą