Moderni ir išraiškinga U formos Corten šviestuvo atrama – COPA. Tai ne tik funkcionali, tačiau ir įdomaus dizaino atrama, norintiems, kad šviestuvas atliktų ne tik apšvietimo funkciją, bet ir atrodytų išskirtinai, pastebimai. Atramas galite pritaikyti automobilių aikštelėse, apšviečiant šalutinius ir pagrindinius kelius, gyvenamąsias zonas, bei viešąsias vietas, parkus. Kurkite jaukesnio miesto įvaizdį kartu su Corten plieno šviestuvų atramomis.

Šviestuvo korpuso išmatavimai: 150×150 mm.

Atrama komplektuojama su gembe. Ant standartinio gembės (D60 mm) skersmens vamzdžio yra montuojama pasirinkta LED šviestuvo galva. Rinkoje LED šviestuvo galvų gamintojų ir modelių asortimentas itin didelis, tad lengvai išsirinksite sau patinkantį.

Galimi aukščiai: 4000 mm, 5000 mm, 6000 mm ar individualus aukščio pritaikymas Jūsų objektui.

Patogiam atramų montavimui yra naudojami specialūs išlieti betoniniai pamatai, su tvirtinimo varžtais, kurie įsistato į gruntą ir prie jų prisisuka šviestuvo atrama. Pamatai komplektuojami papildomai:

  • Pamatas Rosa B-60 – atramos svoris iki 85 kg
  • Pamatas Rosa B-70 – atramos svoris iki 125 kg

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą