Rūdinimo priemonės EN

CORTEN tai konstrukcinis plienas, kuris dėl savo savybių ir aplinkos poveikio išskiria sodrią oranžinę spalvą, ji kinta vėliau sukurdama apsauginį sluoksnį (patiną) ir gaminys tampa amžinu.

Šis procesas yra gan ilgas, todėl pasaulyje sparčiai populiarėjant šiam plienui vis daugiau architektų, gamintojų ir dizainerių susiduria su įvairiomis problemomis: kaip pagreitinti spalvos išsiskyrimą? kaip padaryti Corten paviršių vienodai lygų ar išgauti skirtingas tekstūras? Kaip užfiksuoti spalvą? Kaip padaryti produktą netepliu? Kaip paruošti metalą vidaus nadojimui išvengiant ilgo proceso lauke? Ir dar daug kitų panašių problemų…

Problemoms spręsti gamintojai dažnai improvizuoja ir naudoja neefektyvius, brangius, dažnai namudinius sprendimus, kurie retai duoda naudos, pažeidžia patį metalą ir spalviškai metalas atrodo nelygus, nehomogeniškas.

Pagaliau, mes turime sprendimus visiems CORTEN plieno apdirbimo ir panaudojimo atvejams. Šiame skyriuje rasite cheminius produktus skirtus apdirbti Corten plieną, kad jis atrodytų taip, kaip Jūs norite.

Esame oficialūs LineaCor produktų linijos atstovai Lietuvoje, kurią gamina novatoriška ir specializuota cheminių produktų, skirtų apdirbti Corten plieną, gamykla „Oxidacion Vidmetal“.

Rinkdamiesi žemiau pateiktus cheminius produktus, būtinai įsiskaitykite į aprašymus ir instrukcijas, pažinkite Corten plieno savybes (Pvz.: koks skirtumas tarp šalto ir karšto valcavimo Corten lakštų), kokiu eiliškumu naudoti LineaCor produktus, kt.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą