Ieškantiems itin originalaus, išskirtinio ir dekoratyvaus kraštovaizdžio formavimo galimybių, galime pasiūlyti Corten plieno bortelius su įvairiais ornamentais viršūnėje – matomoje bortelio dalyje. Tai stilingas ir žaismingas pasirinkimas siekiantiems sukurti individualistinį kraštovaizdį. Vizualizacijose pateikiami aštuoni bortelių tipai, kurie yra lengvai priderinami prie skirtingų architektūrinių statinių, kiemo ar sodo erdvių dizaino elementų ir vyraujančios stilistikos.

Šie ornamentiniai borteliai gaminami iš tvirto Corten plieno. Standartiškai siūlome rinktis vieno aukščio (20 cm) ir vieno ilgio (1,5 m) bortelius.

Teritorijos lūžio taškuose yra naudojami specialūs kampiniai borteliai. Svarbu: pasirinkdami kampinio bortelio tipą (išorinis arba vidinis) būkite atidūs ar teisingai įvertinote savo formuojamą kampą.

Mūsų sukurta bortelių tvirtinimo technologija yra itin tvirta bei greitai ir paprastai sumontuojama. Nereikalauja jokių ypatingų įgūdžių ar specialios įrangos. Cinkuotos smeigės rankiniu būdu sukalamos į žemę ir varžtais sujungiamos su borteliu. Prieš kaldami smeiges į žemę būtinai įvertinkite reljefo nuolydžius ir nelygumus, rekomenduojame naudoti elementarų „įtempto lyno” metodą, tai leis sukalti smeiges vienodai ir į tinkamą gylį. Kitas etapas yra bortelių pritvirtinimas varžtais prie smeigių.

Nerekomenduojame bortelius kalti į žemę su jau pritvirtintomis smeigėmis – tai gali pakenkti ir sulankstyti patį bortelį.

Dėl kainų ir konkrečių paskaičiavimų prašome susisiekti telefonu arba el.paštu. Mielai Jus pakonsultuosime ir pateiksime geriausius pasiūlymus, padėsime paskaičiuoti konkretų projektą.

Sukurkite stilingą kraštovaizdį su ilgaamžiu ir sodriai oranžiniu Corten plienu.

Netinka šis vejos bortelio modelis? Visą vejos bortelių asortimentą galite rasti prekių puslapyje vejos borteliai.

Bortelio aukštisIlgis
 Bortelis h-20 cm1.5 m
 Kampas h-20 cm19×19 cm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą