Kvadratiniai borteliai labiau tiks tiems, kas mėgsta griežtesnes formas. Šie gaminiai yra identiški apvaliems borteliams ir puikiai pritaikomi daugelyje kraštovaizdžio sričių: montuojami aplink medžių kamienus, formuojant gėlynus, kuriant įvairias sodo dekoracijas ir kt.

Bortelio konstrukcija tvirta ir pritaikyta greitam sumontavimui. Visi tvirtinimai paslėpti vidinėje dalyje, tad fasadinė pusė atrodo graži ir lygi.

Kvadratiniai borteliai gaminami iš Corten plieno, kurių  aukščiai ir skersmuo nurodyti lentelėje žemiau. Jei lentelėje nurodyti išmatavimai Jums netinka (pvz. norėtumėt užsakyti stačiakampio ar kitos formos bortelius), prašome susisiekti ir mes mielai pagaminsime indvidualų užsakymą.

Į komplektą įeina: Bortelis, tvirtinimo auselės, smeigės į žemę ir tvaržtai.

Dėl kainų ir konkrečių paskaičiavimų prašome susisiekti telefonu arba el.paštu. Mielai Jus pakonsultuosime ir pateiksime geriausius pasiūlymus, padėsime paskaičiuoti konkretų projektą.

Sukurkite stilingą kraštovaizdį su ilgaamžiu ir sodriai oranžiniu Corten plienu.

Netinka šis vejos bortelio modelis? Visą vejos bortelių asortimentą galite rasti prekių puslapyje vejos borteliai.

Aukštis Išmatavimai
60×60 cm 90×90 cm 120×120 cm 150×150 cm
15 cm
20 cm
25 cm
30 cm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą