Mūsų gaminami borteliai turi visiškai lygią ir gražią priekinę (fasadinę pusę), o visi tvirtinimai pasislepia vidinėje dalyje, kuri užsipila pageidaujama medžiaga. Lygūs borteliai puikiai tinka atskiriant erdves, laiptuojant reljefą ir kt.

Bortelių sukurta tvirtinimo technologija itin tvirta ir greitai sumontuojama. Rankiniu būdu 400 mm smeigės sukalamos į žemę ir varžtais sujungiamos su borteliu.

Lygūs borteliai gaminami iš tvirto Corten plieno, standartiškai siūlome pasirinkti iš keturių bortelių aukščių (15 cm, 20 cm, 25 cm ir 30 cm) ir keturių bortelių pločių (1.5 m, 2.0 m, 2.5 m ir 3.0 m). Jei šie išmatavimai netinka, prašome susisiekti, esame visada pasiruošę pagaminti ir individualius užsakymus.

Teritorijos lūžio taškuose yra naudojami specialūs kampiniai borteliai (žiūrėkite produktų skiltyje). Borteliams be kanto galite pasirinkti užapvalintus arba stataus kampo bortelius.

Į komplektą įeina: bortelis, tvirtinimo auselės, cinkuotos smeigės ir varžtai.

Dėl kainų ir konkrečių paskaičiavimų prašome susisiekti telefonu arba el.paštu. Mielai Jus pakonsultuosime ir pateiksime geriausius pasiūlymus, padėsime paskaičiuoti konkretų projektą.

Sukurkite stilingą kraštovaizdį su ilgaamžiu ir sodriai oranžiniu Corten plienu.

Netinka šis vejos bortelio modelis? Visą vejos bortelių asortimentą galite rasti prekių puslapyje vejos borteliai.

AukštisPlotis
1.5 m2.0 m3.0 m
15 cm
20 cm
25 cm
30 cm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą