Kombi vazonai – tai išskirtinio dizaino CorTen plieno gaminiai. Tiks tiek dideliems, tiek mažesniems augalams sodinti. Vazonai pagaminti labai išradingai, padalinant sodinimo dalį į dvi erdves, todėl galėsite kombinuoti sodinamų augalų rūšis ir taip išgauti nepriekaištingą vaizdą.

Juos rinkitės – jei norite pakeisti jau turimus vazonus savo sode, pagyvinti visiškai naujus apželdinimo sprendimus, o gal manote, kad jie puikiai pabrėš pastato išskirtinumą, o gal įsilies į aplinkoje kuriamas formas?

Vazonai neturi kantelio viršutinėje dalyje, todėl vizualiai atrodo lengvesni.

Vazonų apačioje yra suformuotas ir privirintas kvadratinis metalinis padelis, kuris pakelia patį vazona nuo žemės apie 3 cm – tai suteikia vazonui tūrio ir grožio, taip pat palengvina perteklinio vandens išbėgimą.

Neradote norimo dydžio vazono? Mes pasiruošę pagaminti bet kokio dydžio vazoną pagal individualų užsakymą.

Plačiau apie ilgaamžio rūdinto Cor-Ten plieno savybes skaitykite pagrindiniame puslapyje (https://rusty.lt/corten-plienas/).

Vazono aukštis Išmatavimai 
800 mm 500×500 mm
600 mm  400×400 mm
500 mm  300×300 mm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą