Modernus, dekoratyvaus stiliaus šviestuvas – Lima. Išskirtinis, tačiau harmoningas Corten ir nerūdijančio plieno derinys suteiks solidumo jūsų kraštovaizdžio dizainui. Matinis Corten plieno paviršius puikiai dera su architektūra, bei susilieja su aplinka, o viduje esanti poliruoto nerūdijančio plieno detalė – puikiai atspindi šviesą. Lima šviestuvai gali būti plačiai panaudojami apšviečiant takus, kelius tarp pastatų, terasą ar formuojant landšafto apšvietimą.

Šviestuvų korpusas gaminamas iš sertifikuoto Corten plieno ir naudojami itin aukštos kokybės LED difuzoriai ir instaliavimo komponentai, todėl yra atsparūs drėgmei, dulkėms ar temperatūrų svyravimams, šviesa sklinda patikimai ir tolygiai. Šviestuvo instaliavimas nesudėtingas ir nepatyrusiam meistrui. Esant poreikiui gaminame šviestuvus ir iš kitos medžiagos (cinkuoti, dažyti, kt.).

Šviestuvų korpuso korpuso išmatavimai: 140×70 mm.

Įvairiems aplinkos sprendimams galima rinktis iš dviejų šviestuvų aukščių: H-900 mm ir H-600 mm.

Patogiam šviestuvų montavimui minkštoje žemėje, naudojama metalinė 400 mm smeigė su plokštele, kuri įkalama į žemę ir ant jos prisukami šviestuvai. Taip pat galima montuoti žibintus tiesiog prisukant juos varžtais arba savisriegiais prie tvirto pagrindo.

Komplektacija: Maitinimo šaltinis moduliui IP67 18W/24V / LED modulis, Srovė 1.5w@ 12V; 3000K. Sujungimo Kabeliai 1m, nuo Led iki maitinimo.

Techninė informacija: Led modulis (Galia – W: 1.5W; 12V; Šviesinė spalva – CCT: 3000K /120lm Įėjimo įtampa – V: 220-240V (50-60Hz) / Darbinė temperatūra: -25ºC /+55ºC / IP65.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą