Monolitiškas, minimalistinio dizaino Corten plieno šviestuvas – IRIAN. Lauko šviestuvų pagalba galite sustiprinti natūralų parko, kiemo ar sodo grožį. Jis išryškina išskirtinius dizaino sprendimus, apšviečia kelius ir sukuria jaukią atmosferą. Irian šviestuvai turi platų apšvietimo lauką, todėl apšvies ne tik taką, bet ir aplink esančius augalus ar kitas detales.

Šviestuvų korpusas gaminamas iš sertifikuoto Corten plieno ir naudojami itin aukštos kokybės LED difuzoriai ir instaliavimo komponentai, todėl yra atsparūs drėgmei, dulkėms ar temperatūrų svyravimams, šviesa sklinda patikimai ir tolygiai. Šviestuvo instaliavimas nesudėtingas ir nepatyrusiam meistrui. Esant poreikiui gaminame šviestuvus ir iš kitos medžiagos (cinkuoti, dažyti, kt.).

Šviestuvų korpuso korpuso išmatavimai: 120×60 mm.

Įvairiems aplinkos sprendimams galima rinktis iš dviejų šviestuvų aukščių: H-900 mm ir H-600 mm.

Patogiam šviestuvų montavimui minkštoje žemėje, naudojama metalinė 400 mm smeigė su plokštele, kuri įkaliama į žemę ir ant jos prisukami šviestuvai. Taip pat galima montuoti žibintus tiesiog prisukant juos varžtais arba savisriegiais prie tvirto pagrindo.

Komplektacija: Maitinimo šaltinis moduliui M6A & M7A 10W / LED modulis 8vnt lumiledu, Voltažas: 40-54Vdc, Srovė 10w@260mA; 3000K / Sujungimo Kabeliai 1m, nuo Led iki maitinimo su greitosiomis jungtimis IP67

Techninė informacija: (Galia – W: 10 W; Šviesinė spalva – CCT: 3000K / Įėjimo įtampa – V: 220-240V (50-60Hz) / Darbinė temperatūra: -25ºC /+55ºC / Šviesos intensyvumo reguliatorius: 1-10V (papildoma galimybė) / Galios faktorius: >95)

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą