Modernūs ir praktiški vazonai su sienle – tai labai universalus sprendimas siekiantiems tiek sukurti privačias erdves (atitveriant zonas terasose ar vidaus patalpose), tiek išnaudoti augalų augimo galimybes (lengvai sukursite įvairas kompozicijas panaudojant žemaūgius ir vijoklinius augalus).

Sienelė yra lengvai pridedama arba nuimama, ją galima tvirtinti vazono krašte arba per vazono centrą, tai padaro vazoną dar universalesnį. Pavyzdžiui jei sienelę statysite per vazono centrą, tokiu atveju galima sodinti augalus iš abiejų vazono pusių ir taip sukurti gražų vaizdą tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės.

Visi vazonai turi privirintą viršutinėje dalyje kantelį, kas priduoda vazonui grožio, estetikos ir tvirtumo (taip pat puikiai paslepia vidaus šiltinimo priemones, jei tai naudojama).

Vazonų apačioje yra suformuotas ir privirintas kvadratinis metalinis padelis, kuris pakelia patį vazona nuo žemės apie 3 cm – tai suteikia vazonui tūrio ir grožio, taip pat palengvina perteklinio vandens išbėgimą.

Jei neradote Jums reikiamų matmenų vazono – mes galime pagaminti bet kokio dydžio vazoną pagal jūsų pateiktus matmenis.

Plačiau apie ilgaamžio rūdinto Cor-Ten plieno savybes skaitykite pagrindiniame puslapyje (https://rusty.lt/corten-plienas/).

Vazono aukštisIšmatavimai
1450 mm1200×300 mm
1450 mm900×300 mm
1450 mm 600×300 mm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą