Išskirtinės išvaizdos COR-TEN® vazonai Jūsų kiemo gėlėms ir augalams. Vazonai pagaminti iš COR-TEN® plieno, dėl savo paviršinio patinos sluoksnio pasižymi puikiomis estetinėmis savybėmis, bei atsparumu nepalankioms aplinkos sąlygoms. Gaminiai nereikalauja papildomo apdorojimo, jų nereikia reguliariai dažyti ar atnaujinti, nes laikui bėgant jie įgauna sodrią rūdžių spalvą. Vazonų apačioje yra suformuotas ir privirintas metalinis padelis, kuris pakelia vazoną nuo žemės apie 3 cm – tai suteikia vazonui tūrio ir grožio, taip pat palengvina perteklinio vandens išbėgimą. Šie vazonai puikiai ras vietą Jūsų kieme, terasoje, balkone, ar kitose lauko erdvėse.

Mūsų gaminami produktai yra ne tik originalaus dizaino, tačiau atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, nes gaminamos iš kokybiško Corten plieno. Atitinka EN100255:2004 reikalavimus. Jei nerandate Jums tinkančio dizaino, mielai sukursime ir pagaminsime tokį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą