Kvadratinis – tai klasikinės formos Cor-Ten plieno vazonas. Puikiai tiks tiek dideliems tiek mažesniems augalams sodinti. Forma šį vazoną padaro dar universalesniu ir lengviau pritaikomu.

Juos rinkitės – jei norite pakeisti jau turimus vazonus savo sode, pagyvinti visiškai naujus apželdinimo sprendimus, o gal manote, kad jie puikiai pabrėš pastato išskirtinumą?

Visi vazonai turi privirintą viršutinėje dalyje kantelį, kas priduoda vazonui grožio, estetikos ir tvirtumo (taip pat puikiai paslepia vidaus šiltinimo priemones, jei tai naudojama).

Vazonų apačioje yra suformuotas ir privirintas kvadratinis metalinis padelis, kuris pakelia patį vazona nuo žemės apie 3 cm – tai suteikia vazonui tūrio ir grožio, taip pat palengvina perteklinio vandens išbėgimą.

Šiuo metu Jums galime pasiūlyti trijų standartinių dydžių vazonus(IxPxA): 300x300x1200mm; 400x400x800mm, 500x500x500mm.

Neradote norimo dydžio vazono? Mes pasiruošę pagaminti bet kokio dydžio vazoną pagal individualų užsakymą.

Plačiau apie ilgaamžio rūdinto Cor-Ten plieno savybes skaitykite pagrindiniame puslapyje (https://rusty.lt/corten-plienas/).

AukštisIšmatavimai (gylis x plotis)
1200 mm 300×300 mm
800 mm 400×400 mm
500 mm 500×500 mm

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą