Minimalistinio stiliaus sieninis šviestuvas LORENZO puikiai tiks prie įvairaus tipo architektūros pastatų. Šviestuvas sukurtas su dviem šviesos šaltiniais į skirtingas puses. Gaminių aukšti techniniai parametrai yra pritaikyti lauko sąlygoms, tačiau šiuos stilingus gaminius galima išradingai pritaikyti ir vidaus patalpose.

Šviestuvų korpusas gaminamas iš sertifikuoto Corten plieno ir naudojami itin aukštos kokybės LED difuzoriai ir instaliavimo komponentai, todėl yra atsparūs drėgmei, dulkėms ar temperatūrų svyravimams, šviesa sklinda patikimai ir tolygiai. Šviestuvo instaliavimas nesudėtingas ir nepatyrusiam meistrui. Esant poreikiui gaminame šviestuvus ir iš kitos medžiagos (cinkuoti, dažyti, kt.).

Šviestuvo korpuso korpuso išmatavimai: 120x120x30 mm

Komplektacija: Maitinimo šaltinis moduliui IP67 18W/24V / LED modulis, Srovė 1.5w@ 12V; 3000K. Sujungimo Kabeliai 1m, nuo Led iki maitinimo.

Techninė informacija: Led modulis (Galia – W: 1.5W; 12V; Šviesinė spalva – CCT: 3000K /120lm Įėjimo įtampa – V: 220-240V (50-60Hz) / Darbinė temperatūra: -25ºC /+55ºC / IP65.

 

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą