ĮVAIRIEMS POREIKIAMS

Perforuoti Corten lakštai

Perforuoti lakštai – tai ne šiaip skylėtas metalas, bet šiuolaikinis dizaino elementas, turintis neriboto panaudojimo galimybes!

Perforuoti lakštai uždengia norimas vietas, bet vis tiek praleidžia šviesą, leidžia kvėpuoti, vėdintis, o Corten plieno savybės – kintančios spalvos ir metalo ilgaamžiškumas – sukuria išskirtinį ir modernų įvaizdį.

Šiuos lakštus galima naudoti tiek apdailos elementams, tvoroms, pertvaroms, balkonų turėklams, namų fasadų ir interjero apdailai, tiek ir kitoms Jūsų vizijoms išpildyti.

Mūsų siūlomų lakštų perforacija gali būti įvairi: apvalios, kvadratinės ar pailgos akutės, skirtingi akučių dydžiai ir išsidėstymai.

 

Taip pat siūlome ir įvairių vaizdų perforaciją. Tai unikalus būdas suteikti pastato fasadui dar daugiau išskirtinumo ir unikalumo. Šiuo metu pasaulyje tai labai populiarus sprendimas įrengiant fasadus ar kitas stilingas erdves, tad džiaugiamės galėdami tai pasiūlyti Lietuvos rinkai.

Platesniam perforuotų lakštų pritaikymui, galime pasiūlyti įvairias apdirbimo paslaugas (atkirpti, užlenkti, išvalcuoti ar suvirinti), kas leis lengviau pasiekti norimo rezultato.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą