ĮVAIRIEMS POREIKIAMS

Perforuoti Corten lakštai

Perforuoti lakštai yra plačiai naudojami tokiose srityse, kaip apdailos elementai, pertvaros, tvoros, balkonų turėklai, kraštovaizdžio sprendimai, židinių apdaila, šiuolaikinėje architektūroje – fasadų ir interjero apdaila, baldų dizaine ir dar daugelyje kitų inovativių sričių.
Tai ne šiaip skylėtas metalas, tai šiuolaikinis dizainas ir neriboto panaudojimo galimybės! Lakštai su skylutėm – uždengia tai, ką reikia paslėpti, praleidžia šviesą, leidžia kvėpuoti, vėdintis ir tuo pačiu suteikia modernumą.

Perforuoti lakštai yra daugiafunkcinio panaudojimo medžiaga pati iš savęs, tačiau Corten plieno savybės jiems suteikia absoliučiai naujas galimybes. Kintančios spalvos ir metalo ilgaamžiškumas leidžia sukurti tai, ko kiti metalai nesuteikia.

Mūsų siūlomų lakštų perforacija gali būti įvairi: apvalios, kvadratinės ar pailgos akutės, skirtingi akučių dydžiai ir išsidėstymai. Lakšto storis – 1,5 mm, lapo išmatavimai – 1500×3000 mm.

Platesniam perforuotų lakštų pritaikymui, galime pasiūlyti įvairias apdirbimo paslaugas (atkirpti, užlenkti, isvalcuoti ar suvirinti), tai leis lengviau pasiekti norimo rezultato.

Dėl papildomos informacijos ar konkretaus projekto, prašome susisiekti mūsų kontaktuose nurodytais tel.numeriais ar el.paštu.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą