Moderni ir praktiška Corten plieno šiukšlių konteinerių pastogė – “Sofi”. Idealus sprendimas norintiems sukurti tolygų ir stilingą atliekų rūšiavimo tašką, bei užtikrinti, kad lauko erdvės atrodytų tvarkingai ir gražiai.

Mūsų pastogės yra rankų darbo – kokybiškos ir ilgaamžės, parduodamos jau surinktos į vientisus gaminius, kas Jums sutaupys laiko, nervų ir neleis pridaryti surinkimo klaidų. 

Reguliuojamų kojelių pagalba, stoginė prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Priklausomai nuo poreikio, galima įrengti vienos, dviejų ar daugiau dalių pastoges (patogi jungimo sistema), kurios puikiai gali pasitarnauti ne tik kaip vieta laikyti šiukšlių konteineriams, bet ir kaip sandėliukas kuriame galėsite susidėti įvairius sodo reikmenis.

Atliekos patenka tiesiai į konteinerį pakeliant viršuje esantį metalinį dangtį, kuris grandinėle yra sujungiamas su šiukšlių konteinerio dangčiu. Lengvam ir saugiam viršutinio  dangčio kilnojimui yra sumontuotas dujinis stūmoklis.

O norint ištuštinti konteinerį, tereikia atidaryti priekines dureles. Pastogės viduje yra įmontuotas magnetinis mechanizmas, kuris apsaugo dureles nuo atsitiktinio atsidarymo.

Stoginės gali būti naudojamos individualių namų bendrijoms, kotedžams ir nedideliems daugiabučiams namams.

Išoriniai vienos dalies pastogės matmenys: H1200x692x783 mm

Galimos ir kitos gaminių spalvos.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą