ĮVAIRIEMS POREIKIAMS

Kirstai tempti Corten lakštai

Kirstai tempti Corten plieno lakštai, yra moderni dekoratyvinė medžiaga, skirta naudoti šiuolaikinės architektūros ir statybos dizaino erdvėse. Šie tinklai puikiai įsilieja į išskirtines interjero ir eksterjero variacijas – ventiliuojami fasadai, tvoros, grotiniai atitvėrimai, laiptų aikštelės ir pakopos, kraštovaizdžio sprendimuose, taip pat pakabinamos lubos ir dar daugelyje kitų sričių.

Produktai, pagaminti iš kirstai tempto Corten plieno, žinomi kaip šviesos ekranai, apsauginės ir įleidimo grotelės, saugumo elementai ir kt. Naudojami taip pat pramonės, žemės ūkio, transporto ir kitose srityse.

Kirstai temptus Corten plieno lakštus charakterizuoja šios savybės: ilgaamžiškumas, tvirtumas, nuolat besikeičiančios metalo spalvos ir visada inovatyvi išvaizda.

Mūsų siūlomi kirstai tempti tinklai gali būti įvairūs: skirtingi akučių išmatavimai, permatomumas, tiltelio storis, lakšto storis – 1,5 arba 2,0 mm, lapo išmatavimai – 1250×2500 mm.

Dėl papildomos informacijos ar konkretaus projekto, prašome susisiekti mūsų kontaktuose nurodytais tel.numeriais ar el.paštu.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą