Vėjas, gatvės triukšmas, nepageidaujami žvilgsniai ar garsai iš kaimyno sklypo – su moderniomis Corten plieno privatumo sienelėmis greitai ir be didelių pastangų sukursite privačias ir stilingas namų valdos erdves. Mūsų gaminamos privatumo sienelės ne tik suteikia daugiau privatumo, bet yra ir puikūs dekoratyviniai elementai bei padeda struktūrizuoti įvairias kiemo zonas.

Sukūrėme platų sienelių rąštų asortimentą įvairiems skoniams ir skirtingoms aplinkoms. Sienelės yra gaminamos trijų dydžių, o tai leidžia jas išradingai panaudoti sukuriant įvairias kompozicijas (statant skiritngo pločio ar kelias vienodas viena šalia kitos).

Privatumo sienelės gali būti montuojamos keliais būdas: įbetonuojant specialius tvirtinimo stulpelius arba ankeruojant juos į tvirtą pagrindą (stulpeliai komplektuojami kartu su sienele) , taip pat sienelės gali būti montuojamos ant sienos kaip dekoracija arba tvirtinant tarp akmeninių, medinių ar tvoros stulpų.

Sienelių išmatavmai

1. H1800 mm x 1200 mm

2. H1800 mm x 800 mm

3. H1800 mm x 400 mm

Esant pageidavimui, privatumo sieneles gali būti pagamintos ne tik iš Corten plieno, bet ir iš cinkuoto lakšto ir nudažytos pageidaujama spalva iš RAL paletės.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą