Pristatome Jums išskirtinę gatvių ir šaligatvių atitvarų liniją, pagamintą iš Corten plieno. Šiuos atitvarus verta rinktis, kai jie statomi miesto gatvėse, kur vyrauja agresyvi gamtos aplinka (druskos, vanduo), nes Corten plienas yra ilgaamžis (nerudyja, nesilupa dažai, nesibraižo, nekeičia spalvos), ko negalima psakyti apie kitus atitvarus (cinkuotus ar dažytus, kurie anksčiau ar veliau tampa probleminiais).

Visi atitvarai turi komplektacijos opciją: papildomai galima pridėti medžio/plastiko kompozito porankį (pasirinkime skirtingos spalvos). Atitvarai gali būti ankeruojami į kietą pagrindą arba įbetonuojami. Mūsų gaminami produktai yra ne tik originalaus dizaino, tačiau atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, nes gaminamos iš kokybiško Corten plieno. Atitinka EN100255:2004 reikalavimus. Jei nerandate Jums tinkančio dizaino, mielai sukursime ir pagaminsime tokį, kuris atitiks Jūsų lūkesčius.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą