Pirkimo taisyklės

Pirkėjo teisės

Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka, galimas tinkamos kokybės prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos CK 6.367 straipsniu:

– Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias dienas nuo užsakymo pristatymo dienos (klientas siuntos priėmimą patvirtina parašu kurjeriui);

– Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti nurodyta teise atsisakyti sutarties, jeigu sutartis buvo sudaryta dėl garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;

– Jeigu pirkėjas pasinaudoja teise atsisakyti sutarties, kai už daiktą visiškai ar iš dalies sumokama pagal tam tikslui pardavėjo ir pirkėjo arba pardavėjo ir trečiojo asmens sudarytą vartojimo kredito sutartį, tai ta vartojimo kredito sutartis turi būti nutraukiama be jokių papildomų įsipareigojimų pirkėjui;
– Jeigu klientui buvo suteikta papildoma pasiūlymo nuolaida, ta nuolaida yra automatiškai atšaukiama tuo atveju, kai klientas atšaukia (ar grąžina) bent vieną kokybišką užsakymo pagal tokį pasiūlymą prekę;
– Pirkėjas turi teisę atsiųsti tik raštišką prašymą dėl prekės grąžinimo, nutraukiant pirkimo-pardavimo sutartį, nesiųsdamas pačios prekės. Tokiu atveju Pardavėjas, gavęs pranešimą apie sutarties atsisakymą, per penkiolika dienų privalo atsiimti daiktą, o Pirkėjas įsipareigoja apmokėti prekių grąžinimo išlaidas.

www.rusty.lt turi teisę reikalauti atlyginti užsakymo transportavimą, jei klientas vienašališkai atšaukia vykdomą užsakymą, taip pat prekės grąžinimo, keitimo atvejais, jei taip nutiko kliento iniciatyva.

Prekių kokybės garantija

  • Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai.
  • Pateikiant prekę garantiniam remontui pakanka turėti pirkimo dokumentą (PVM sąskaitą – faktūrą, kurią gausite el.laišku automatiškai, kai Jūsų užsakymo statusas bus patvirtintas įvykdytu)  arba užpildytą garantinį taloną (garantiniai dokumentai gali būti siunčiami atskirai nuo užsakymo (klientui pareikalavus). Prekes siunčiame tiesiai iš sandėlio, todėl garantiniai dokumentai pakuotėje gali būti neužpildyti. Prašome pristatyti juos www.rusty.lt parduotuvės adresu ir mes juos užpildysime).
  • Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad pakanka turėti pirkimo dokumentą (kasos čekis, sąskaita-faktūra ar lizingo sutartis), jei juose yra tiksliai nurodytas gaminys. Toks dokumentas patvirtina prekės įsigijimo datą ir asmenį, kuris įsigijo įrangą. Pardavėjo garantinį taloną papildomai pateikti būtina tik jei pirkimo dokumente nėra tiksliai nurodytas įrangos modelis (tuomet garantiniame dokumente turi būti nurodyti įrangos identifikavimo duomenys).

Klientas turi teisę pasikeisti į kitą tokią pačią ar bet kokią kitą tinkamą prekę arba www.rusty.lt įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus jeigu prekė yra nekokybiška.

Sutarties sudarymas

Užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti, kad esate susipažinęs su apsipirkimo mūsų el. parduotuvėje taisyklėmis. Paspaudę mygtuką “Patvirtinti Užsakymą”, Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po Užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pati pirkimo sutartis įsigalioja tada, kai mes gauname pranešimą iš banko, kad atlikote apmokėjimą.