Apie mus EN

patikimas partneris

APIE MUS

Malonu Jus matyti mūsų portale!

Per 12 įmonės gyvavimo metų žingsnelis po žingsnelio siekėme užsibrėžtų tikslų projektavimo ir metalo apdirbimo srityse, kad Jūsų svajonės būtų įgyvendintos. Per šį laikotarpį atlikome tūkstančius objektų, kas patvirtina, kad klientai lieka patenkinti ir rekomenduoja mus savo kolegoms ar partneriams. Mūsų išskirtinumas – didžiąją dalį produkcijos projektuojame ir gaminame patys (gamybiniame ceche dirba virš 30 žmonių), todėl lengvai prisitaikome prie bet kokio objekto. Jūsų patogumui dėl lengvesnio apsisprendimo esame sukūrę gražias ir kokybiškas produktų linijas, tačiau jei vis dar nerandate patinkančio produkto, mielai suprojektuosime naują modelį ir pasitarsime su Jūsų architektu.

Esame didelė motyvuotų žmonių komanda ir mums rūpi, kad klientas liktų patenkintas galutiniu rezultatu. Didžiuojamės savo praeitimi ir ryžtingai žengiame į priekį. Mums patinka mūsų darbas, todėl tikime, kad galėsime išpildyti Jūsų idėjas!

Parduotuvės ir ekspozicijos

Maloniai kviečiame apsilankyti adresais: 

Elektrėnų g. 1, Kaunas

Šilutės pl. 1B, Klaipėda

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą