NAUJIENA LIETUVOS RINKOJE. Siūlome platų bortelių kompozicijų asortimentą. Suprantame, kad neturint daug patirties, sunku sugalvoti kaip konkrečiai pritaikyti įvairius bortelius savo kieme, todėl sukūrėme stilingų ir šiuolaikinių dizainų, tikimės, kad dabar tikrai išsirinksite ir pritaikysite kompozicą savo aplinkos stilistikai. Bortelių kompozicijos, tai puikus būdas sutiekti savo kiemui originalumo ir išskirtinumo, derinant įvairius augalus (gėlės, medeliai, krūmai) ir naudojamą skirtingą gruntą (žemė, smėlis, akmenukai). Kompozicijos sukurtos taip, kad būtų patogu vaikščioti aplink kiekvieną bortelį ir pasiekti skirtingus augalus.

Visos bortelių dalys jau mūsų pagamintos į atskirus gaminius (detales), Jums liks tik sudėti atskiras dalis norimoj vietoj (pagal brėžinį) ir sutvirtinti smeigėmis į žemę.

Taip pat galima įsigyti ir atskiras kompozicijų detales.

Mūsų gaminami produktai yra ne tik originalaus dizaino, tačiau atitinka visus aukščiausius kokybės standartus, nes gaminamos iš kokybiško Corten plieno. Atitinka EN100255:2004 reikalavimus.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą