Ši moderni tvora savo menine kokybe yra labiau intriguojanti. Protingai parinktos lazeriu išpjautos Corten detalės yra surištos tarpusavyje panaudojant nerudyjančio plieno vamzdį. Tai dvi skirtingos medžiagos, kurios kontrastuoja, išlaiko pusiausvyrą ir mobilizuojasi į harmoningą visumą. Kadangi ši tvora neturi tvirtinimo į žemę taškų, ją siūlome tvirtinti tik į tarpus tarp įvairių stulpų ar kolonų.

Techninė informacija: pagaminta iš Corten B plieno, metalo storis 3 mm, detalės pjautos lazeriu pagal brėžinį, kurių plotis skirtingose vietose nuo 70 iki 170 mm, visi suvirinimo darbai atliekami specialia Cor-ten plieno viela, nerudyjančio plieno vamzdis D20 mm.

Pasirenkant šio tipo tvorą, priderinsime ir pagaminsime slenkančius ar dvivėrius vartus, praėjimo vartelius. Atliekame tvoros, vartų, automatikos, įeigos kontrolių montavimo darbus.

Netinka šis tvoros modelis? Visą Cor-ten® plieno tvorų asortimentą galite rasti prekių puslapyje metalinės tvoros.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus
Pateikti užklausą